KONST / Litografier / Litografi 13862053
nr 1386 2053
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Litografi, Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige, "Stockholmstak". Signerad, daterad -81, oramat löst blad. Bladets mått: 29x34 ca
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 22 mars 2021
kl 19:50:04
400 kr
22 mar
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas